Prawo transportowe

Prawo transportowe - Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria

Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

Email:

Telefon:

Prawo transportowe - Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria

Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Kąty Wrocławskie zajmuje się wieloma dziedzinami prawa. Między innymi nasi radcy i adwokaci specjalizują się w prawie transportowym, obsługując Klientów z branży przewozowej i spedycyjnej. Nasza kancelaria od wielu lat profesjonalnie pomaga ludziom w kwestiach regulacji krajowego i międzynarodowego prawa transportowego.

Wykwalifikowana kadra adwokacka w obszarze prawa transportowego pozwala zapewnić kompleksową pomoc w Kancelarii Śmiałkowski i Wspólnicy Kąty Wrocławskie. Każda sprawa jest przez nas dokładnie analizowana, dzięki czemu z pełnym zaangażowaniem oferujemy elastyczne podejście do danego problemu. Swoją działalność opieramy na zaufaniu naszych Klientów w dziedzinie prawa transportowego.

Prawo transportowe przedsiębiorców – Kancelaria Kąty Wrocławskie

W Kancelarii Śmiałkowscy i Wspólnicy oferujemy obsługę na najwyższym poziomie, w obrębie prawa transportowego. Wykwalifikowani adwokaci z naszej Kancelarii w Kątach Wrocławskich szczycą się ogromnym doświadczeniem, które zdobywali przez nieustanny rozwój i pomoc Klientom oferującym usługi przewozowe i spedycyjne. Reprezentujemy naszych klientów we wszelkiego rodzaju sprawach transportowych i negocjujemy na przykład ogólne warunki przewozu. Kancelaria Śmiałkowski i Wspólnicy współpracuje także z zespołem tłumaczy przysięgłych, co pozwala na skuteczne i szybkie podejmowanie działań w zakresie międzynarodowego prawa transportowego.

Umowy transportowe Kąty Wrocławskie

Oprócz ogółu jakim jest prawo transportowe, w Kancelarii Śmiałkowski i Wspólnicy zajmujemy się także sporządzaniem i negocjacjami umów. W zakresie prawa transportowego występuje wiele różnych rodzajów umów, takich jak między innymi przewozowe, spedycyjne. Zespół naszych prawników obsługuję branżę transportową, logistyczną i spedycyjną. Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie, zarówno przed zawarciem umowy, w trakcie jej trwania, a także po jej zakończeniu. Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria oferuje też pomoc przy rozwiązywaniu sporów dotyczących wykonywania umów przewozu i spedycji, w ramach prawa transportowego.

Dochodzenie odszkodowań - prawo transportowe Kąty Wrocławskie

W Kancelarii Śmiałkowski i Wspólnicy Kąty Wrocławskie, nasz zespół prawników i adwokatów doradza w obszarze krajowego i międzynarodowego prawa transportowego. Nasza działalność obejmuje również dochodzenie roszczeń odszkodowawczych i ochronę przed roszczeniami z tytułu szkody transportowej, w tym roszczeń podwykonawców i dalszych przewoźników.

Opinie prawne Kąty Wrocławskie

Wieloletnie doświadczenie w dziale prawa transportowego pozwala nam na kompleksowe sporządzanie opinii prawnych. Dotyczą one zatrudniania pracowników, w tym reguł czasu pracy kierowców, metod obliczania wynagrodzenia czy też na przykład wykonywania przewozów poza granicami Polski. Usługi 

Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria w obszarze prawa transportowego koncentrujemy na potrzebach naszych Klientów.

Call Now Button