Sprawy cywilne

Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

Email:

Telefon:

Sprawy cywilne - Śmiałkowski i Wspólnicy

Sprawami z zakresu prawa cywilnego zajmujemy się praktycznie codziennie. W Kancelarii Śmiałkowski i Wspólnicy, ta gałąź prawa jest jedną z najczęściej wykorzystywanych w praktyce. Samo prawo cywilne oraz związane z nim sprawy to bardzo rozległa dziedzina, która obejmuje swoją definicją ogrom stosunków cywilnoprawnych

Prawo cywilne Wrocław – czym się zajmujemy?

W naszej Kancelarii Śmiałkowski i Wspólnicy we Wrocławiu przede wszystkim mamy styczność ze sporządzaniem różnych umów i kontraktów. Samo prawo cywilne Wrocław reguluje zasady ich zawierania, sposoby egzekwowania i wykonywania zawartych w nich postulatów. Z każdej bowiem umowy cywilnoprawnej wynikają pewne prawa i obowiązki stron zawierających umowę. Specjaliści w Kancelarii Śmiałkowski i Wspólnicy służą pomocą przy dochodzeniu swoich praw oraz egzekwowaniu konsekwencji w sprawach niewywiązania się z zawartej umowy. Prawo cywilne Wrocław obejmuje też umowy dotyczące ruchomości, nieruchomości, jak i różnego rodzaju usług. Najpopularniejszymi umowami zawieranymi zgodnie z literą prawa cywilnego są:

  • umowa zlecenia,
  • umowa o dzieło,
  • umowa o świadczenie usług,
  • umowa dzierżawy,
  • umowa sprzedaży,
  • umowa najmu,
  • umowa o dostawę,
  • umowa pożyczki,
  • umowa darowizny

Zakres pomocy prawnej - sprawy cywilne Wrocław

Kancelaria Śmiałkowski i Wspólnicy Wrocław to zespół profesjonalistów w zakresie spraw cywilnych. Nasze wieloletnie doświadczenie prawnicze i adwokackie pozwala nam na pełen profesjonalizm i umiejętność indywidualnego podejścia do sprawy cywilnej każdego Klienta. Udzielamy pomocy prawnej osobom cywilnym oraz przedsiębiorcom między innymi w zakresie prawa cywilnego w mieście Wrocław i Kąty Wrocławskie. Oferowane przez nas usługi prawnicze i adwokackie pozwalają nam pomagać naszym Klientom na przykład w sprawach związanych z nieruchomościami, jak i w kwestiach umów cywilnoprawnych. W Kancelarii Śmiałkowski i Wspólnicy Wrocław pomagamy również w doraźnych przypadkach. Udzielamy porad prawnych , opiniujemy umowy, przygotowujemy projekty umów. Nasi prawnicy i adwokaci zajmują się także reprezentacją Klientów przed sądami cywilnymi we wszystkich sprawach cywilnych.

Sprawy cywilne Wrocław – w czym możemy pomóc?

Śmiałkowscy i Wspólnicy Kancelaria zajmuje się podejmowanymi sprawami kompleksowo i elastycznie. Do każdej prowadzonej sprawy podchodzimy indywidualnie i z należytym zaangażowaniem. Wszystkie obejmowane przez nas sprawy cywilne Wrocław zaczynamy od wstępnego przygotowania koncepcji prowadzenia sporu. Jesteśmy cały czas w kontakcie z Klientem, jednocześnie opracowując kolejne pisma procesowe na każdym etapie postępowania. Nasi prawnicy i adwokaci zajmują się pozwami, wnioskami, apelacjami, zażaleniami, a nawet skargami kierowanymi do Sądu Najwyższego. Na bieżąco poddajemy analizie toczące się postępowanie i informujemy Klientów o ewentualnych możliwościach dalszej współpracy.

Kancelaria Śmiałkowski i Wspólnicy Wrocław działamy w obszarze całego prawa cywilnego. Na co dzień pomagamy w różnych sprawach z jego zakresu. Jeżeli więc mają Państwo problem prawny zahaczający o prawo cywilne Wrocław, zachęcamy do kontaktu.

Call Now Button