Prawo karne

Sprawy karne - Śmiałkowski i Wspólnicy

Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

Email:

Telefon:

Sprawy karne Śmiałkowski i Wspólnicy

W Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Kąty Wrocławskie posiadamy kilka działów, a w nich wykwalifikowanych specjalistów. Jednym z takich działów w naszej Kancelarii jest ten, który zajmuje się sprawami karnymi. Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria cechuje elastyczność i umiejętność dopasowania do danej sytuacji, występujemy między innymi jako obrońcy oskarżonych w sprawach dot. przestępstw, jednak reprezentujemy też osoby obwinione o wykroczenia, a także składamy subsydiarne akty oskarżenia i występujemy w sprawach jako oskarżyciele posiłkowi.

Kto ma prawo do obrony? Sprawy Karne Wrocław

Na wstępie pragniemy zaznaczyć, że prawo do obrony ma każdy, przeciwko komu prowadzone jest postępowanie karne. Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria jest otwarta dla wszystkich osób, które zostały już zatrzymane lub takie, które są przed aresztowaniem lub pozbawieniem wolności.

W Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria jesteśmy otwarci także na profesjonalną pomoc prawną dla ofiar przestępstw, które chcą drogą sądową dowieść sprawiedliwości. W tych przypadkach, najważniejszą wartością dla Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria jest dbałość o to by prawa naszych Klientów były odpowiednio respektowane przez pozostałe organy postępowania.

Sprawy karne Wrocław - zgłoś się do Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria

W naszej Kancelarii w okolicach miasta Wrocław zatrudniamy wykwalifikowanych prawników z dziedziny prawa karnego i dotyczących go spraw. To właśnie dzięki ich wiedzy i ogromnemu doświadczeniu jesteśmy pewni najwyższego poziomu świadczonych usług przez naszą Kancelarię. Zgodnie z obowiązującym prawem, zawsze dążymy do uzyskania najkorzystniejszego finału postępowania dla naszych Klientów. Tak jak wspominaliśmy, Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria do każdej sprawy karnej podchodzimy w sposób elastyczny i indywidualny. Analizujemy otrzymany materiał dowodowy, opracowując najlepszą strategię procesową, dodatkowo szukając luk i błędów postępowania strony opozycyjnej.

Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria szczyci się też oferowaniem kompleksowego wsparcia Klientom. Niejednokrotnie prowadziliśmy procesy przed Sądami wszystkich instancji. Byliśmy zatrudnieni do reprezentacji Klientów i pomocy im w sporządzaniu pism i wniosków procesowych. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obronę w każdej sprawie karnej.

Co ciekawe, najczęściej zdarza się, iż sprawy cywilne powiązane są z wątkami karnoprawnymi. Takie sytuacje zdarzają się w przypadku spraw o odszkodowanie czy zadośćuczynienie, w związku z wypadkami komunikacyjnymi. Powierzając opiekę nad Twoją sprawą Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria możesz być pewien najwyższych standardów naszych kompleksowych usług.

Prawo rodzinne w Kancelarii w Kątach Wrocławskich to nie tylko sprawy pomałżeńskie. Zdarza się, że kancelaria adwokacka zajmuje się zabezpieczaniem majątków małżonków, przygotowując intercyzy. Śmiałkowski i Wspólnicy umiejętnie przygotowuje Klientów na ewentualny przebieg przyszłych wydarzeń oraz zabezpiecza ich majątek.

Prawo rodzinne Wrocław – Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria zaufania

Zapraszamy do korzystania z usług w zakresie prawa rodzinnego, oferowanych przez Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych zlokalizowanej w Kątach Wrocławskich. 

Sprawy karne Wrocław - wspólnie zadbamy o Twoją obronę

Warto pamiętać o tym, że prawo do skorzystania z pomocy prawnej przysługuje każdemu, nawet od razu po zatrzymaniu. Nierzadko zdarza się tak, że decydującym czynnikiem jest czas – im wcześniej uda się opracować dobrą strategię działania procesowego, tym bardziej możemy być pewni korzystnego rozwiązania sprawy karnej. Wiele zależu już od pierwszych przesłuchań zatrzymanych, jak i poszkodowanych. Zgłoś się po profesjonalną pomoc prawną jak najszybciej to możliwe.

Call Now Button