Odszkodowania

Odszkodowania - Śmiałkowski i Wspólnicy

Śmiałkowsi i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

Email:

Telefon:

Odszkodowania - Śmiałkowski i Wspólnicy

Jako Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Kąty Wrocławskie specjalizujemy się między innymi w sprawach o odszkodowania, oraz zadośćuczynienia za doświadczone krzywdy. Naszym zadaniem jest reprezentowanie osób poszkodowanych w wyniku m.in. w wypadkach przy pracy, w gospodarstwach rolnych czy wypadkach drogowych. Specjaliści z naszej Kancelarii walczą w imieniu naszych Klientów również w przypadkach innych tragicznych zdarzeń, takich jak na przykład pożary i zalania nieruchomości, szkody powstałe na skutek załamań pogodowych. Nie ma dla nas spraw niemożliwych. W sprawach o odszkodowania reprezentujemy naszych Klientów na terenie całej Polski, w większych miastach i mniejszych miejscowościach. Nasi specjaliści od odszkodowań ze Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Kąty Wrocławskie odzyskali już dla naszych Klientów milionowe kwoty pieniężne.

W Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria, przy każdym zgłoszeniu się o pomoc, przeprowadzamy darmową konsultację. Dzięki temu, już na wstępie możemy ocenić szanse Klienta, jego sprawę i przekalkulować ewentualne korzyści. Już na samym początku Klient informowany jest o kosztach pomocy Kancelarii, najczęściej obowiązuje system prowizyjny od sukcesu. W Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria jesteśmy pewni swojej pracy, dlatego wynagrodzenie jest płatne na końcu postępowania po uzyskaniu odszkodowania od strony pozwanej. 

Odszkodowania Kąty Wrocławskie – dlaczego Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria?

W Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria przechodzimy od razu do działania. Dla dobra sprawy Klienta, zaangażowani zostają bezpośrednio nasi prawnicy. Skraca to czas Klienta poświęcony na wizyty w Kancelarii, oraz omija to zaangażowanie osób odpowiedzialnych wyłącznie w sprzedaż usług, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Kiedy dochodzi do rozpoczęcia postępowania o odszkodowanie, już na samym początku ustalamy z Klientem strategię działania. Jako Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria współpracujemy z innymi specjalistami, takimi jak lekarze, biegli itd. Nasza pomoc ma charakter kompleksowy w przypadku każdej sprawy, którą się zajmujemy. Naszym celem jest uzyskać jak najwyższe odszkodowanie dla Klienta, bez przymusu przekierowania sprawy na dalszą, niekiedy wieloletnią drogę sądową.

Odszkodowanie Kąty Wrocławskie - przebieg postępowania

Nasza Kancelaria cechuje się wysoką dbałością o komunikację z Klientem. Dlatego od samego początku prowadzenia sprawy, nasi specjaliści przekazują Klientom bieżące informacje o podejmowanych krokach w postępowaniu. Prawnicy z Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria prowadzą negocjacje z zakładami ubezpieczeń i są w nich wyjątkowo skuteczni. Nierzadko zdarza się, iż uzyskują znacznie wyższe odszkodowanie niż zostało proponowane na początku sprawy. Klienci muszą być gotowi na ewentualność braku zawarcia ugody. Wtedy za zgodą Klienta kierujemy sprawę do sądu. Biorąc pod uwagę ogromne doświadczenie naszego działu zajmującego się odszkodowaniami w Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Kąty Wrocławskie, rozprawa sądowa to dla nas priorytet uzyskania korzystnego wyniku. Zanim dojdzie do przesłuchania naszego Klienta, przeprowadzamy ogólną konsultację. Służy to omówieniu pytań, przygotowaniu do rozprawy oraz zwróceniu szczególnej uwagi na dane aspekty. Sprzyja to komfortowi i odpowiedniemu przygotowaniu Klientów Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Kąty Wrocławskie do posiedzenia sądu.

Często ma miejsce sytuacja, gdzie podczas trwania postępowania o odszkodowanie, ubezpieczyciel wycofuje się z dalszego udziału w rozprawach. Ponosi wtedy obowiązek zapłaty wyższego odszkodowania. Jednak dla najbardziej poszkodowanych Klientów Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria staramy się również o rentę. Zdarza się, że zaistnieje możliwość ułatwiająca Klientom sprawy ubezpieczenia na przyszłość, np. za przyszłe wizyty lekarskie, koszty leczenia i operacji. Jest to intratna opcja dla Klientów, ze względu na możliwość wypłacania dalszego odszkodowania.

Pomoc dla rodzin ofiar wypadków – Kancelaria Kąty Wrocławskie

Specjaliści z Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Kąty Wrocławskie pomagają nie tylko samym poszkodowanym. Nasi Klienci to również rodziny ofiar tragicznych wypadków. W Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria jesteśmy świadomi tego, by takim osobom zapewnić odpowiednią dozę troski, zrozumienia i komfortu. Wiemy jak wielki jest to stres i jak wielką potrzebą sprawiedliwości kierują się te rodziny. Wyznacznikiem naszych działań jest etyka radcowska i adwokacka oraz ludzka empatia. W Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy.

Call Now Button