Sprawy rodzinne

Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

Email:

Telefon:

Sprawy rodzinne Śmiałkowski i Wspólnicy

Niestety piętnem dzisiejszych czasów jest wszechobecny pęd, w którym zdarza się, że gubimy wartości związane z życiem rodzinnym. Często bywa już za późno na podejmowanie prób ratowania relacji. Nierzadko mamy do czynienia z ciężkim wyborem opcji rozwiązania spraw rodzinnych, czyli separacji lub nawet rozwodu. Kiedy sprawy rodzinne idą w tym kierunku, pomoc adwokata może okazać się nieoceniona. Pełnomocnik zadba nie tylko o słuszność obrony interesów majątkowych, ale też o dobro i komfort małoletnich dzieci danej rodziny. 

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Śmiałkowski i Wspólnicy? – Prawo rodzinne Wrocław

Oprócz szerokiego wachlarza usług, Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych oferuje najwyższej jakości obsługę interesanta wynikającą z doświadczenia w branży. Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria zlokalizowana w Kątach Wrocławskich specjalizuje się w zakresie prawa rodzinnego. Do Kancelarii można zgłosić się w sprawie separacji, o rozwody z orzekaniem o winie, jak i bez orzekania, w sprawie podwyższenia lub ograniczenia wysokości alimentów. Kancelaria Śmiałkowski i Wspólnicy Kąty Wrocławskie zajmuje się również sprawami o ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich wraz z ustalaniem kontaktów z dziećmi. Poza działaniem przedsądowym i sądowym Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych zajmuje się także postępowaniem egzekucyjnym swoich Klientów. 

Najważniejszą kwestią, która przyświeca Kancelarii Śmiałkowski i Wspólnicy, to znalezienie rozwiązania adekwatnego dla Klienta, ale również dla małoletnich dzieci ze związku małżeńskiego stron postępowania. Normą w pracy Kancelarii jest obserwacja eskalacji negatywnych emocji. Doświadczony adwokat cechuje się umiejętnością łagodzenia sytuacji i nie intensyfikowania takich zachowań. Kompromis to zawsze nadrzędny cel naszego zespołu. Z tego względu bardzo często radcy prawni z Kancelarii Śmiałkowski i Wspólnicy uczestniczą w mediacjach wraz z pełnomocnikami drugiej strony konfliktu. Mediacje przeprowadzone przez naszych radców prawnych w mieście Wrocław często okazują się złotym środkiem w rozwiązywaniu sporów.

Prawo rodzinne Kąty Wrocławskie - Pomoc Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

Kancelaria zajmuje się wieloma sprawami z zakresu prawa rodzinnego we Wrocławiu. Często zdarza się, że są to konflikty konkretnie o podział majątku pomałżeńskiego. Nadrzędnym zadaniem jako kancelarii adwokackiej w Kątach Wrocławskich jest osiągnięcie polubownego podziału. Zdarzają się sytuacje, kiedy takie rozwiązanie jest niemożliwe, wtedy z całym swoim zaangażowaniem Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych reprezentuje Klientów w sądach cywilnych. Kancelaria współpracuje z doświadczonymi ekspertami z różnych dziedzin. Dzięki temu zawsze oferuje Klientom pomoc przy np. wycenie nieruchomości, zanim stosowne akta trafią do biegłych sądowych. Prawo rodzinne to nie tylko wyżej wymienione sprawy. 

Prawo rodzinne w Kancelarii w Kątach Wrocławskich to nie tylko sprawy pomałżeńskie. Zdarza się, że kancelaria adwokacka zajmuje się zabezpieczaniem majątków małżonków, przygotowując intercyzy. Śmiałkowski i Wspólnicy umiejętnie przygotowuje Klientów na ewentualny przebieg przyszłych wydarzeń oraz zabezpiecza ich majątek.

Prawo rodzinne Wrocław – Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria zaufania

Zapraszamy do korzystania z usług w zakresie prawa rodzinnego, oferowanych przez Śmiałkowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych zlokalizowanej w Kątach Wrocławskich. 

Call Now Button