950+

Wygranych spraw

Śmiałkowski i wspólnicy

O kancelarii

Jako doświadczeni prawnicy doskonale wiemy, jak łatwo ludziom biznesu zagubić się w gąszczu niejasnych, a czasami wewnętrznie sprzecznych przepisów prawa. Nierzadko kolejne normy wprowadzane przez ustawodawcę, zamiast upraszczać i wyjaśniać sprawę, wprowadzają jeszcze więcej komplikacji. Systemowi prawnemu nie pomagają również Sądy i organy administracji, których rozbieżne interpretacje wprowadzają jeszcze większe zamieszanie.

Wierzymy, że w tych trudnych i niesprzyjających warunkach prawnych dla prowadzenia biznesu, profesjonalny pełnomocnik powinien wskazać drogę dla jak najbardziej efektywnego rozwiązania, które pozwoli na osiągnięcie przez Klienta założonego celu, co jest dla nas zawsze największą satysfakcją. Z naszej bogatej praktyki wiemy, Ze nie zawsze najprostsze i najbardziej oczywiste rozwiązanie jest najlepsze, a w tak skomplikowanym otoczeniu prawnym często najlepiej sprawdzają się niestandardowo, kreatywne, a czasem wręcz innowacyjne rozwiązania, w których jesteśmy specjalistami. Wiemy również, Ze nie istnieje jedno uniwersalne rozwiązanie dla każdego problemu, a do każdej sytuacji i klienta należy podchodzić indywidualnie i brał pod uwagę szereg okoliczności i czynników, które mają wpływ na wybór odpowiedniej strategii poradzenia sobie e problemem.
Oferujemy Państwo nasze usługi, licząc na zbudowanie długotrwałej i owocnej współpracy. Chętnie przedstawimy Państwu ofertę Kancelarii na bezpośrednim spotkaniu, na którym będziemy mieli możliwość udzielania Państwu dodatkowych informacji i odpowiedzi na ewentualne pytania.

Śmiałkowski i Wspólnicy

O Kancelarii

Kancelaria Radców Prawnych Śmiałkowski i Wspólnicy świadczy kompleksowe usługi prawne głównie na rzecz osób fizycznych. Obszarem praktyk kancelarii są sprawy z zakresu postępowania o odszkodowanie, zadośćuczynienie i renty.

Zajmując się sprawą, ściśle współpracujemy z klientem. Staramy się stworzyć z nim zespół. Dzięki temu wspólnie możemy skutecznie prowadzić jego sprawę. Równocześnie staramy się jak najmniej obciążać klienta obowiązkami. Wiemy, jak trudny dla niego jest ten czas.

Nasze podstawowe zasady współpracy

Bieżący kontakt z klientem

Bieżący kontakt z klientem na każdym etapie postępowania. Oznacza to, że klient jest informowany o każdym naszym działaniu.

Ważny jest człowiek

Ważny jest człowiek, a nie tylko sprawa. Zwracamy uwagę na emocje klienta towarzyszące sprawie. Nie pozostawiamy go samego sobie, gdy potrzebuje wsparcia.

Najlepsze rozwiązania sprawy

Przedstawiamy, w naszej ocenie, najlepsze rozwiązania sprawy, ale decyzję pozostawiamy klientowi i zawsze ją akceptujemy.
Call Now Button